Jeśli stare auto to tylko ze sprawdzonego źródła.


Stereotypy. Jeśli jesteście posiadaczami BMW to pewnie nie raz słyszeliście, że właściciele BMW to koksy, półgłówki i dresiarze. Choć w każdej plotce jest ziarnko prawdy to dobrze wiecie, że osiłek w dresowych spodniach to tylko ułamek właścicieli aut tej marki. Dlatego zapewne również nie przywiązywaliście nigdy wagi do tego kiedy pytający o markę auta na odpowiedź "BMW" mówił "ooo tak, tak Będziesz Miał Wydatki". Ktoś kto nie ma najnowszego modelu BMW zapewne nie raz zirytował się słysząc te słowa. Do pewnego czasu też mnie to denerwowało - zresztą jak się okazuje - zazwyczaj tego typu teksty wychodzą z ust zazdrośników i rzeczywiście nie ma się czym przejmować. Do czasu aż postanowicie kupić kilkunastoletnie BMW i posłuchacie rady przyjaciela mechanika, który później będzie Wam ewentualnie naprawiał Waszą zdobycz.

My 3 lata temu kupiliśmy właśnie kilkuletnie BMW. Trzy lata później mamy na koncie dwa pęknięte koła pasowe, a także wymianę panewek oraz ponowny problem z panewkami, który doprowadził do tego, że silnik stanął na amen. Przy czym niewykluczone jest, że pierwsza naprawa została dokonana niewłaściwie. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem był zakup nowego silnika. Tym samym włożyliśmy w samochód połowę tego co za niego zapłaciliśmy, a więc jak nietrudno się domyślić za tą kwotę mielibyśmy auto lepsze i młodsze. Niestety tak to jest kiedy człowiek nie zna się aż tak dobrze na autach i słucha rad innych. Dodatkowo jak wiadomo Polak potrafi i licznik cofnięto zapewne o jakieś minimum 50 tysięcy.

Dlatego chyba jednak lepiej zdecydować się na auto ze sprawdzonego źródła z udokumentowanym przebiegiem jak np. te na autakrajowe.com.pl. Wtedy przynajmniej macie pewność, że nikt auta "nie odmładzał". Każde sprzedawane, przez ten portal, auto ma udokumentowany przebieg oraz pełną historię serwisową. Do tego otrzumujemy pełną historię lakierniczą oraz gwarancję techniczną. Dzięki takim dokumentom nie kupujemy kota w worku i od początku dobrze wiemy za co płacimy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2011 - 2017 NUTTIN' BUT STYLE - KOBIECY BLOG O URODZIE I KOSMETYKACH.

Prezentowane treści mogą zawierać lokowanie produktów, linki afiliacyjne oraz inne formy sponsorowanej obecności marek kosmetycznych.