Dieta pudełkowa, czyli zdrowe posiłki dla zabieganych.


Zdrowy tryb życia to już nie tylko moda. Cały czas wzrasta świadomość konsumentów dotycząca nie tylko zdrowia, ale przede wszystkim kupowanych produktów. Niestety w dzisiejszym, zabieganym świecie nie wszyscy mają czas na przygotowanie kilku pełnowartościowych posiłków dziennie. Jak wiadomo potrzeba matką wynalazku - tak powstała tzw. dieta pudełkowa. To nic innego jak catering dietetyczny polegający na tym, że codziennie otrzymujemy zestaw specjalnie dla nas przygotowanych dań na cały dzień. Gdzie jednak znaleźć tego typu oferty? Z pomocą przyjdzie nam Cateromarket, czyli zaawansowana wyszukiwarka i porównywarka cateringów dietetycznych.


Cateromarket pomoże nam w wyborze odpowiedniego cateringu zaledwie w kilku krokach.

Na początku musimy określić jaka dieta będzie dla nas najlepsza - dokonujemy wyboru na podstawie nie tylko naszych upodobań, ale także ewentualnych chorób oraz zakładanych celów. Na stronie znajdziecie krótki poradnik zawierający informacje o tym jak dobrać dietę pudełkową do własnych potrzeb.


Następny krok to wybór miejscowości - wyszukiwarka oferuje ponad 3000 ofert w ponad 100 miastach.


Kolejny krok to wybór kaloryczności - możemy wybrać konkretną ilość kalorii lub przedział kaloryczny. Jeśli nie jesteśmy pewni jaką kaloryczność powinna mieć nasza dieta możemy skorzystać z opcji, w której po podaniu kilku informacji (płeć, wiek, wzrost, waga, wiek, aktywność fizyczna, cel) program sam wyliczy odpowiednią liczbę kalorii.


Następnie wybieramy okres, na który chcemy zamówić catering - mamy także możliwość zamówienia zestawu próbnego na 1 dzień.


Dzięki powyższym informacjom zawężone zostaje wyszukiwanie, a my otrzymujemy listę cateringów odpowiadających naszym wymaganiom.


Oprócz tego możecie po prostu skorzystać z opcji sortowania cateringów według miast. Jeśli np. interesują Was cateringi dietetyczne w Warszawie wystarczy, że wybierzecie opcję "lista cateringów" i z rozwijalnego menu wybierzecie "Warszawa". Zostaniecie wówczas przeniesieni na stronę: https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/warszawa, gdzie znajdziecie pełną ofertę cateringową dla tego miasta.


Jak sami widzicie obsługa strony jest prosta i intuicyjna - dzięki Cateromarket nie tylko zorientujecie się jakie firmy oferują tego typu usługi w Waszej okolicy, ale także bez problemu wybierzecie najlepszą, dla Was, opcję.

1 komentarz:

  1. Ten cateromarker to fajna sprawa. Mi się dzięki tej stronie udało znaleźć dietę dla siebie, z której jestem bardzo zadowolona: http://www.przelomwodzywianiu.pl/rodzaje-diet/detoks-dieta-oczyszczajaca
    Po stosunkowo krótkim czasie na tej diecie mam efekty, a spodziewałam się że dużo dłużej będę musiała poczekać.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger