Trawa z rolki - piękny ogród w mgnieniu oka


Dom z ogródkiem to marzenie wielu ludzi, ale kiedy już taki dom nabędą okazuje się, że piękny ogród wymaga dużych nakładów pracy i wcale nie chodzi tu o naręcza kwiatów, ale zwykłą, pospolitą trawę. Jeśli jesteście posiadaczami ogródka to zapewne wiecie jak ciężko utrzymać trawę w dobrej kondycji. Raz jest ładna, a zaraz potem okazuje się, że nie wszędzie rośnie, pojawiają się plamy gołej ziemi, a my nawet nie chcemy patrzeć w kierunku naszego ogrodu. Może być również tak, że ogród owszem mamy, ale ogród to dużo powiedziane - mamy po prostu gołą ziemię, którą oczami wyobraźni widzimy jako ogród. Zanim jednak zaczątki ogrodu wyrosną będziemy czekać w nieskończoność, a przecież jesteśmy niecierpliwi, a lato jest teraz, a nie za kilka miesięcy. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie trawa z rolki. Tylko co to takiego ta trawa z rolki i z czym to się je?

Trawa z rolki to idealne rozwiązanie dla niecierpliwych oraz tych, którzy marzą o pięknej trawie we własnym ogródku. Ta metoda nie wymaga ogromnych nakładów pracy i pozwala cieszyć się pięknym trawnikiem właściwie natychmiast. Najwyższa jakość nasion sprawia, że powstały w ten sposób trawnik jest niezwykle trwały i mocny. Co najważniejsze rolki możemy ułożyć właściwie w każdej chwili (jedyną przeszkodą jest okres kiedy ziemia jest zamarznięta).

Marzy Wam się ogród w fantazyjnych kształtach? Nie ma problemu - rolki można dowolnie przycinać i bez żadnych przeszkód dopasować nawet do najbardziej nieregularnych kształtów terenu. Minimalne wymagania glebowe dla tego typu trawy sprawiają, że rolki można ułożyć dosłownie wszędzie. Przygotowanie terenu pod ich położenie jest bardzo proste, a samo ułożenie trawy nie sprawia najmniejszych problemów - praca szybka i przyjemna. Jeśli jednak nie macie najmniejszej ochoty układać trawy w pocie czoła to wraz z zamówieniem trawy w rolkach możecie poprosić także o usługę jej ułożenia. Dobrej jakości trawę z kanadyjskich nasion oraz wykwalifikowaną ekipę, która w kilka chwil odmieni Wasz ogród znajdziecie na http://www.grasslandfarms.pl/.

Tylko spójrzcie jak trawa może odmienić oblicze domu.Rezultaty są oszałamiające, a dom prezentuje się jak model z katalogu. Teraz wystarczy tylko odpowiednia pielęgnacja, a trawa pozostanie w idealnym stanie przez kilka lat.

A tak wygląda trawa hodowana przez 2 lata i gotowa do ułożenia.

źródło zdjęć: www.grasslandfarms.pl
Co istotne nie musicie się martwić, że mieszkacie daleko od firmy, która zajmuje się sprzedażą trawy w rolkach. Zostanie Wam ona dostarczona pod same drzwi na terenie całej Polski, a nawet i poza nią. Koszty nie są wysokie, a możliwość posiadania pięknego trawnika od zaraz jest warta inwestycji. Jeśli zainteresowała Was ta metoda budowy ogrodu to więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.grasslandfarms.pl/produkt/trawa-w-rolkach/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger