Kreatywna przestrzeń biznesowa


Jeśli jesteście posiadaczami własnego biura to zapewne doskonale wiecie jak istotne jest stworzenie idealnej przestrzeni do pracy. Przestrzeni nie tylko ładnej i cieszącej oko, ale również takiej, która pobudzi naszą kreatywność i wyzwoli twórczą pracę. Mój własny gabinet istnieje już od jakiegoś czasu i mimo, iż spełnia idealnie swoje zadanie to nieustannie staram się go ulepszać. Przeglądam tysiące zdjęć z inspiracjami i staram się z nich wyciągnąć to, co najlepsze i najbardziej dla mnie przydatne. Aż trafiłam na coś zupełnie innego, coś co może odmienić moją biznesową przestrzeń i zamienić ją w idealne biuro dla mnie. Mowa o PIXERS personalizacja wnętrz dla każdego.

PIXERS oferuje usługę personalizacji wnętrz dla każdego biznesu - nie ważne czy jesteś marketingowcem, PR-owcem, handlowcem czy może prowadzisz siłownię czy własną restaurację. Ekipa z PIXERS zadba o Twoje potrzeby i spersonalizuje dla Ciebie każdą przestrzeń. To grupa utalentowanych grafików, którzy z powodzeniem zaprojektują wygląd Twoich ścian, podłóg czy okien. Nadadzą także nowego wyglądu Twoim starym meblom bez wyrazu. Zostaniesz całkowicie zPIXERowany - Twoje biuro przejdzie totalną metamorfozę, a Ty nabierzesz nowej energii do pracy. Twoi klienci będą zachwyceni Twoją kreatywną przestrzenią. PIXERS oferuje spersonalizowane projekty tapet, fototapet, plakatów, obrazów, oklein meblowych, a nawet witraży. Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach i wykonane z ekologicznych materiałów.

Tylko spójrzcie na poniższe projekty - czyż nie są fantastyczne?To tylko przykłady tego jak w prosty sposób można odmienić oblicze naszej biurowej przestrzeni. Idealnie obrazują to jak niewiele trzeba, aby zmienić wszystko. Wystarczy jedna ściana, a na niej mocny akcent i od razu chce się tworzyć kolejne projekty w tak kreatywnej przestrzeni. Po przejrzeniu tych wszystkich inspiracji postanowiłam, że i w moim biurze pojawi się taki akcent - coś kolorowego i jaskrawego - co nada pomieszczeniu wyrazistości i będzie idealną ozdobą.

A Wy stworzyliście już swoją spersonalizowaną przestrzeń do pracy? Podobają Wam się wyraziste projekty czy wolicie raczej stonowaną kolorystycznie przestrzeń?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger