Letnie klimaty - stroje kąpielowe


Póki co pogoda nas nie rozpieszcza - upały przelatają się z burzą i ulewami. Nie zmienia to jednak faktu, że już za chwilę będziemy korzystać z letnich klimatów i albo wyjedziemy na urlop albo będziemy korzystać ze słońca na polskich plażach. Dobra książka i wysoki filtr to nie wszystko - najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego bikini. Dlatego też tym razem przychodzę do Was z przeglądem strojów kąpielowych - może akurat coś Wam się spodoba i ułatwi Wasze poszukiwania.

Przeglądając ofertę sieciówek zauważyłam, że jeśli ktoś nie ma małego biustu lub nie ma wymiarów modelki to niestety będzie miał dość duży problem ze znalezieniem kostiumu. Dlatego też zachwyciła mnie oferta sklepów internetowych - na bikinarium.pl znajdziemy dziesiątki różnych wzorów i kolorów a dodatkowo szeroką rozpiętość rozmiarówek - nawet do 4XL, a więc nie ma szans, by nie znaleźć czegoś dla siebie (wszystkie poniższe stroje kąpielowe pochodzą z tego sklepu). Dodatkowo ceny nie są wygórowane.

KOSTIUMY JEDNOCZĘŚCIOWE

Jeśli nie czujecie się zbyt pewnie by wskoczyć w skąpe bikini idealnym rozwiązaniem będzie dla Was kostium jednoczęściowy. Sprawdzi się nie tylko na plaży, ale również na basenie. Dodatkowo wystarczy jedynie pareo, a będziecie mogły spokojnie wybrać się do smażalni na pyszną rybkę - jednoczęściowy kostium plus pareo i wyglądacie jak milion dolarów.

kostium nr 1 - 103,90 zł / kostium nr 2 - 113,90 zł / kostium nr 3 - 113,90 zł
Jeśli nie lubicie bikini, ale jesteście bardziej odważne to możecie wybrać strój jednoczęściowy z fantazyjnymi wycięciami.

kostium nr 1 - 93,90 zł / kostium nr 2 - 103,90 zł / kostium nr 3 - 103,90 zł
KOSTIUMY DWUCZĘSCIOWE

Wybór wśród kostiumów dwuczęściowych jest tak wielki, że można dostać oczopląsu. Dlatego też ciężko poprzestać na jednym. Plusem jest to, że mając kilka różnych modeli możemy stworzyć z kilku kostiumów nieskończenie wiele kombinacji. Wystarczy zabrać na urlop 2-3 kostiumy i przez cały pobyt nie pokazać się w jednym i tym samym. Jeśli więc nie macie problemu z tym, by wskoczyć w skąpe bikini nie pozostaje nic innego jak dokonać tego jakże ciężkiego wyboru - bo przecież wszystkie są idealne.

kostium nr 1 - 75,90 zł / kostium nr 2 - 83,90 zł / kostium nr 3 - 97,90 zł
kostium nr 1 - 93,90 zł / kostium nr 2 - 83,90 zł / kostium nr 3 - 63,90 zł
kostium nr 1 - 73,90 zł / kostium nr 2 - 79,90 zł / kostium nr 3 - 87,90 zł
A jak tam Wasze przygotowania do lata? Udało się Wam kupić idealny strój kąpielowy? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger