Trendy na tapecie

źródło: bedroomin.xyz

Niektórzy zapewne pamiętają czasy, w których wszyscy oszaleli na punkcie tapet. Farby przestały istnieć - liczyły się tylko tapety ścienne. Do kogo by się nie poszło tam na ścianach widziało się tapety. Potem nastały czasy kiedy stały się one totalnym obciachem i wszyscy albo je w pośpiechu zamalowywali albo zrywali i decydowali się na nowy krzyk mody czyli farby w soczystych odcieniach. Obecnie tapety ponownie wdzierają się na salony, ale w zupełnie innej wersji niż ta sprzed lat. Teraz modne jest akcentowanie jednej, głównej ściany.

O ile osobiście nie jestem wielką zwolenniczką tapet o tyle marzy mi się w sypialni biała, ceglana ściana. Oczywiście prawdziwa cegła wyglądała by przepięknie, ale realizacja tego pomysłu wymaga czasu i większych środków pieniężnych, a i tak nie wiadomo czy końcowy efekt będzie zadowalający, bo może się okazać, że to jednak nie był taki fantastyczny pomysł. Dlatego też podkład, klej i tapeta na ścianę wydaje się idealnym rozwiązaniem. Szybko, tanio i jeśli jednak nam się nie spodoba zawsze można ją zerwać w kilka chwil. Tym bardziej jeśli wybierzemy wersję na podkładzie flizelinowym. Tapeta dobrej jakości nie straci kolorów ani nie zżółknie nawet przy dużej ekspozycji na światło słoneczne. Dodatkowo w kilka chwil usuniemy z niej zabrudzenia.

Biała cegła na tapecie jest bardzo popularna więc nic dziwnego, że do wyboru mamy miliony wzorów. Niektóre z nich wyglądają bardzo naturalnie - genialny efekt za niewielkie pieniądze. Jeśli szukacie tapet w tym stylu to świetne ceglane wzory znajdziecie na centrumtapet.pl. Poniżej kilka wzorów, które najbardziej przypadły mi do gustu.
źródło zdjęć: www.wallums.com / www.home-designing.com / www.onecrafthouse.com

2 komentarze:

  1. Podobają mi się takie rozwiązania, nawet swego czasu rozważałam zrobienie sobie cegiełki w salonie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne, coś innego :) trochę męskie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger