'Gotuję, bo lubię'

Lubię gotować i eksperymentować w kuchni, ale tylko wtedy kiedy mam na to ochotę. Stanie przy garach dzień w dzień nie jest moim ulubionym zajęciem. Dlatego też cały czas poszukuję przepisów na dania nie tylko zdrowe i smaczne, ale także błyskawiczne w przygotowaniu.

Jeśli nie lubicie spędzać dużo czasu w kuchni lub też daleko Wam do bycia Master Chefem to książka "Gotuję, bo lubię" powinna się znaleźć na Waszej półce. Książka zawiera kilkadziesiąt przepisów na szybkie przystawki, dania główne oraz desery. Całość ma przepiękną oprawę graficzną, a sama prezentacja i opis wykonania każdej potrawy sprawia, że nawet wykwintne danie to zaledwie kilka minut pracy. Na każdy przepis przypadają dwie strony - na jednej mamy zdjęcie wszystkich potrzebnych składników, a na drugiej krótki opis jak to wszystko przygotować. Idealna książka dla zabieganych oraz tych, którzy zupełnie nie odnajdują się w kuchni. 


2 komentarze:

  1. Super, że jest ta książka, ja w kuchni nie jestem tak na 100% doświadczona - wolę pracować w laboratorium :D pozdrawiam i zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię książki kucharskie, często z nich korzystam, kupuję nowe:)) Ta prezentuje się brdzo atrakcyjnie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger