Kolorowe trendy


Od ponad dekady firma Pantone, spośród tysięcy kolorów, wybiera jeden, który ma potencjał zawładnięcia rynkiem modowym. Wybór konsultowany jest z wpływowymi osobistościami oraz znanymi projektantami. Kolor roku wywiera ogromny wpływ na panujące trendy w modzie oraz wnętrzarstwie. W roku 2016 wybrano wyjątkowo aż dwa - Rose Quartz oraz Serenity, pisze klub zakupowy Westwing.

Rose Quartz to subtelny, pudrowy róż, a Serenity to delikatny błękit. Oba doskonale oddają piękno zachodu słońca i tańczących na niebie barw.

źródło zdjęć: westwing.pl
Rose Quartz to kolor przywodzący na myśl rumiane policzki, słynne makaroniki zjadane na ławce w Paryżu, z widokiem na Wieżę Eiffla. Serenity to błękit nieba w letni, bezchmurny i ciepły poranek. Obie barwy przywodzą na myśl letnią beztroskę. Patrząc na te barwy na ustach od razu pojawia się uśmiech, bo Rose Quartz i Serenity rozświetlają obecne deszczowe, mgliste i szare dni. Zwiastują nadejście wiosny gdzie przyroda budzi się do życia i wszystko rozkwita łącznie z naszym dobrym nastrojem. Wróżę wielki sukces obu kolorów na rynku modowym.

Przeglądając inspiracje w Magazynie Westwing nie można oprzeć się pokusie by od razu nie kupić czegoś w kolorach roku. Delikatne, pudrowe kolory sprawdzą się idealnie w sypialni. Pościel, poduszki, koce czy narzuty, w różach i błękitach, wprowadzą odpowiedni nastrój. Te subtelne barwy idealnie będą komponować się z bielą, czernią i głębokimi odcieniami szarości. Dodadzą odrobinę kolorytu wnętrzom w stylu shabby chic. Jeśli jednak nie lubicie gdy w Waszym domu dominują kolory zawsze możecie tylko zaakcentować ich obecność dzięki dywanowi, świecom czy pięknym bukietom kwiatów. Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne i to najlepszy moment by sprawić sobie kilka dodatków w tych cudownych barwach. Jeśli jednak Wasze półki uginają się pod naporem zajączków i kolorowych pisanek to zawsze możecie wyruszyć na poszukiwania idealnego różu czy pomadki ;)

Poniżej kilka dodatków, dzięki którym staniecie się najmodniejszymi damami roku:

Dama Rose Quartz:

źródło: topshop.com / nordstrom.com / makeupalley.com

Dama Serenity:

źródło: zalando.pl / makeupalley.com

3 komentarze:

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger