Organizacja za pomocą etykiet

źródło: organizedliving.com

Koniec roku sprawia, że ludzie robią podsumowania i dalsze plany, ale także nagle pragną uporządkować wszystkie zakamarki, o których istnieniu nawet nie wiedzieli. U nas co prawda takie miejsca są raczej uporządkowane, ale do szału doprowadza mnie to, że przedmioty schowane w kartonach mimo, iż mają swoje miejsce ich znalezienie bywa udręką kiedy trzeba otwierać każde pudło po kolei żeby znaleźć to czego się tak naprawdę szuka. Do tej pory jakoś nie myślałam o tym żeby je opisywać - nagryzmolę coś mazakiem potem zmienię zdanie co do przechowywanej zawartości i karton będzie do wywalenia. Tak było do czasu aż przypomniałam sobie, że jakiś czas temu mój mąż kupił do firmy drukarkę etykiet.


Zupełnie nie wiem czemu wcześniej nie pomyślałam o wykorzystaniu tego urządzenia w domu. Po świętach, jak tylko znajdę trochę wolnego czasu, zabieram się za etykietowanie wszystkiego i wszędzie. W końcu nie będzie problemu ze znalezieniem zdjęć ze ślubu ani wszelkiego rodzaju dokumentów. Etykiety możemy zastosować tak naprawdę wszędzie - nie tylko do oznaczenia zawartości kartonów z ozdobami świątecznymi. Etykiety to także dobry sposób na uporządkowanie ogromnej kolekcji kosmetyków czy zawartości kuchennych szafek. Ja już ometkowałam pojemniki z przyprawami. Znalezienie odpowiednich ziół nie stanowi już żadnego problemu. Drukarka do etykiet to proste urządzenie, które w kilka chwil jest w stanie znacząco ułatwić codzienne czynności - koniec z wielogodzinnym poszukiwaniem odpowiednich bombek na choinkę i zagubionego przed wiekami aktu ślubu ;) Polecam każdemu kto ceni sobie porządek i dobrą organizację.


źródło zdjęć: stickeryou.com


źródło zdjęć: 86lemons.com

źródło: theinspiredroom.net 

źródło: creativeentertainingblog.files.wordpress.com

4 komentarze:

 1. Dość oryginalny sposob organizacji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam tak pooznaczane zeszyty - na każdym jest naklejka (wydrukowana normalnie) z opisem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sposób super też z niego korzystam nawet w szafach podpisane mam która półka jest którego syna i co powinno się tam znajdować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę świetny pomysł :).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger