Kolorowe ściany

Pamiętam czasy kiedy w domu na każdej ścianie musiała być inna, kolorowa tapeta. Po prostu nie było innej możliwości. Tapety były modne i trzeba było je mieć przynajmniej w jednym pokoju. Nie było opcji by nie dać się porwać tapetowemu szałowi. Kolory, faktury - wszystko czego człowiek mógł zapragnąć. Kilka lat później każdy przeklinał siebie, że dał się ponieść fali i jak wszyscy wytapetował połowę swojego mieszkania, bo tapety w pewnej chwili przestały być modne, a ich usunięcie było prawdziwą mordęgą.

Nastał czas farb - lateksowe, zmywalne, z fakturą. Żółty, zielony, fioletowy - można zmieszać wszystkie kolory świata. Nagle każdy zapragnął posiadać ściany w unikalnych odcieniach. Zrywanie tapet szło pełną parą, a Ci bardziej leniwi zamiast bawić się w usuwanie papieru ze ścian po prostu go zamalowywali.

Aż na salony weszła nowa moda w postaci fototapet. Obecnie kawałek papieru z nadrukiem jest w stanie w kilka chwil wytworzyć niepowtarzalny nastrój. Możemy wybrać dowolne zdjęcie i przenieść je na papier. Od tej pory możemy mieć kawałek egzotycznej wyspy w swojej sypialni. Jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia. http://fototapetynawymiar.com/ oferują tapety najwyższej jakości w wersji tradycyjnej jak i samoprzylepnej. Możemy ponadto zamówić plakaty, obrazy, a nawet naklejki na drzwi oraz meble. To idealny pomysł by, w kilka chwil, odmienić wygląd naszej sypialni, salonu czy kuchni.

źródło: cdn.decoist.com
źródło: cdn.decoist.com
źródło: cdn.decoist.com
źródło: www.improvisedlife.com
źródło: www.muralsbyles.com

1 komentarz:

  1. Wow, strasznie podobają mi się dwie pierwsze wersje i jeszcze te chmury. CUDO.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger