Rok pozytywnego myślenia - Beata Pawlikowska - kalendarz książkowy 2016

Rok 2015 ma się ku końcowi, a nowy rok oznacza, że najwyższy czas poszukać nowego kalendarza. Ja swój już mam. W roku 2016 towarzyszyć mi będzie kalendarz Beaty Pawlikowskiej. 

Ma idealne wymiary, nie jest ani za mały ani za duży. Spokojnie zmieści się do torebki. Ma piękną, grubą i miękką okładkę, która jest matowa z dodatkiem błyszczących elementów. Mówiąc krótko cieszy oczy. 


W środku jest miejsce na wpisanie danych jeśli ktoś ma taką potrzebę i ochotę. Znajduje się tu również kalendarz na 2016 i 2017 rok (przegląd całego roku na jednej stronie).Każdy dzień zajmuje jedną stronę, a więc jest tu wystarczająco dużo miejsca by zanotować plan całego dnia. Jeśli okazałoby się, że miejsca jest jednak za mało to na samym końcu kalendarza mamy kilka stron na notatki. Na każdej stronie znajdziemy nie tylko informacje o tym, kto danego dnia obchodzi imieniny, ale dowiemy się również o tym jakie święta, festiwale oraz rocznice przypadają na tę konkretną datę. Dodatkowo każdego dnia czeka na nas pozytywna myśl od Beaty Pawlikowskiej oraz kilka bonusowych przepisów kulinarnych. 
 


Jak dla mnie jest to kalendarz idealny i cieszę się, że już jestem przygotowana na następny rok.

Kalendarz ukazał się nakładem Edipresse Książki. Jego cena  to 39,90 zł, a znajdziecie go w Empiku i dobrych salonach prasowych.

2 komentarze:

  1. mam go w tym roku i początkowo byłam zadowolona, ale w praktyce okazało się, że jest za gruby i za ciężki jak na moje potrzeby;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Sama w tym roku też często chodziłam w tenisówkach jednak szybko przerzuciłam się na trochę cięższe buty. Sama mam kalendarz z takim samym układem i u mnie niestety średnio się sprawdza. Chyba wolałabym mieć cały tydzień na dwóch stronach bo łatwiej jest wtedy ogarnąć plany na cały tydzień.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger