Kulinarne podboje z Nuttin' But Style, czyli gdzie warto wybrać się na rybkę

Lato zbliża się wielkimi krokami, urlopy zaplanowane już rok na przód, a skoro urlop to i jedzenie w miejscach nam nieznanych. Dlatego też po raz kolejny już przychodzę do Was z postem z serii "Kulinarne podboje z Nuttin' But Style", gdzie przedstawiam miejsca warte odwiedzenia albo i nie ;)

Pozostałe posty z tej serii znajdziecie poniżej:
* Nadmorskie frykasy
Złota Rybka
* Kuchnie Świata.

Tym razem miejsce godne polecenia, czyli Wędzarnia-Przypiecek w Jastrzębiej Górze, gdzie zjecie nie tylko rybę smażoną, ale także wędzoną.


Ryby są zawsze świeże i niezatopione w tłuszczu. Wędzarnia-Przypiecek to chyba jedno z najlepszych miejsc na zjedzenie ryby nad morzem. Koszt takiej atrakcji dla dwóch osób, czyli dwa razy to co widzicie na poniższym zdjęciu - dorsz, frytki i surówka, a do tego napoje to ok. 55 zł także cena całkiem przyzwoita jak na wielkość porcji i świetny smak.
Jeśli natomiast wolicie zjeść rybę wędzoną niż smażoną to w Przypiecku znajdziecie również i takie frykasy, do których także możecie dobrać frytki i surówkę.


Wędzarnia znajduje się na terenie smażalni także możemy sobie popatrzeć i poczuć jak przyrządzane są te wszystkie smakołyki. Zapach jest nieziemski, zresztą smak również, bo za każdym razem jak się tam wybieramy kupujemy kilka wędzonych rybek do domu. To właśnie kolejny plus tego miejsca - możemy tam nie tylko zjeść rybę smażoną czy wędzoną, ale możemy także kupić przeróżne wędzone frykasy. W dodatku wszystko jest w przystępnych cenach - nie są one jakoś specjalnie zawyżane z tytuły tego, że jest lato i trzeba zedrzeć z turystów. Miejsce jest tak świetne i przyciąga takie rzesze ludzi, że takie praktyki są zupełnie bez sensu. Ile razy byśmy tam nie byli miejsce jest w 100 % obłożone, a to chyba najlepiej świadczy o tym miejscu. Do dobrego zawsze ludzie ciągną. Dlatego też jeśli będziecie mieli okazję być w Jastrzębiej Górze albo w jej okolicach to zachęcam do odwiedzenia Wędzarni-Przypiecek. Możecie być pewni, że będziecie zadowoleni :)

2 komentarze:

  1. "Przypiecek", sama nazwa dobrze brzmi :) uwielbiam dobrą rybkę ;)
    Buziaki, zapraszam na nowy wpis ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. O jakie ciekawe miejsce, uwielbiam rybkę w każdej postaci, aż mi ślinka cieknie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger