WELLA PRO SERIES Repair Shampoo

Dziś przyszła kolej na recenzję szamponu - Wella Pro Series Repair Shampoo. Muszę przyznać, że kiedyś miałam szampon tej firmy i był totalnym bublem i kiedy dowiedziałam się, że Wella zamierza wypuścić nową serię szamponów z jednej strony byłam ciekawa co takiego wymyślili, a z drugiej podchodziłam do ich nowego wynalazku z rezerwą pamiętając ich wcześniejszy niewypał. Jednak nie byłabym sobą gdybym nie wypróbowała czegoś nowego, więc przy okazji uzupełniania zapasów kosmetycznych w moim koszyku wylądował ten szampon - był to ten z serii Repair i zostałam pozytywnie zaskoczona. Dobrze się pieni, ma przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach i nawet następnego dnia rano czuć delikatny zapach świeżości ;) Ponadto włosy na drugi dzień wyglądają nadal świeżo - choć mimo tego i tak sięgam po szampon codziennie, bo jakoś sobie nie wyobrażam żeby miało być inaczej, tym bardziej, że mam długie włosy - i tu kolejny plus, bo szampon można z powodzeniem stosować każdego dnia. Jest przy tym dość wydajny - dla mnie jest to wielki plus, bo przy długich włosach trzeba jednak tego szamponu trochę na jednorazowe użycie wylać, a tu wystarczy niewiele, a włosy są dobrze umyte. Do tego przepięknie błyszczą i już zgarnęłam kilka komplementów odnośnie ładnych włosów :) Poza tym włosy dobrze się rozczesują, nie plączą się jakoś specjalnie, są miękkie w dotyku i dobrze nawilżone.

Z tej kolekcji mamy oprócz serii Repair również serię Volume, Color, Shine oraz Moisture. Używałam oprócz tej opisywanej także Shine i Moisture i obie są tak samo świetne jak te w wersji Repair.Podsumowując:
PLUSY:
+ dobrze się pieni
+ ładny zapach
+ wydajny
+ sprawia, że włosy są błyszczące, miękkie i dobrze nawilżone
+ wydajny
+ nie plącze włosów
MINUSY:
- brak

Dla zainteresowanych skład produktu:

3 komentarze:

 1. nie miałam tego szamponu, ale brzmi ciekawie :)

  co do lakieru, może zależy to od serii, ale też od odcienia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. tak tak mi o to samo chodziło :))

  OdpowiedzUsuń
 3. OPI kolory ma ładne:) ale nasłuchałam się złych opinii na temat ich trwałości i już raczej nie będę inwestować w drogie lakiery. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger