Tonik do twarzy Clean&Clear

Dla nieszczęśliwych posiadaczek skóry tłustej bądź mieszanej prawdziwą zmorą jest znalezienie dobrego toniku do twarzy. Takiego, który nie tylko dobrze tonizuje, ale również zapobiega tworzeniu się niezbyt estetycznych zaskórników. W związku z tym, iż sama jestem posiadaczką cery mieszanej, a co za tym idzie problematycznej strefy T, nieustannie poszukuję produktu, który nie tylko zmniejszy problem świecenia się nosa i czoła, ale przede wszystkim będzie godnym przeciwnikiem dla zmory jaką są rozszerzone i zatkane pory. Takim produktem jest niewątpliwie tonik do twarzy firmy J&J z serii Clean&Clear. Tonik co prawda drażni nos swoją alkoholową nutką, ale to niewielka cena za jego zbawienny wpływ na skórę twarzy. Po jego zastosowaniu skóra jest dobrze oczyszczona, gładka, a pory są widocznie zmniejszone. Dodatkowo tonik daje przyjemne uczucie chłodu i orzeźwienia. Z każdym kolejnym użyciem pory stają się coraz mniej widoczne, a po zaskórnikach nie ma śladu. Jest to produkt, do którego z miłą chęcią powracam ilekroć zdecyduję się na zakup produktu innej marki.
Podsumowując:
PLUSY:
+ dobrze tonizuje
+ przystępna cena (ok. 15 zł - można go bardzo często dostać w promocji za 11-12 zł w Super Pharm)
+ daje uczucie świeżości
+ widocznie zmniejszone pory
+ skutecznie radzi sobie z problemem zaskórników
+ bardzo wydajny
MINUSY:
- lekko alkoholowy zapach

2 komentarze:

  1. obecnie w Rossmannie jest promocja na ten produkt. Jeśli kupi się piankę głęboko oczyszczającą z tej firmy za 9,90 zl to ten tonik jest gratis. Sama chętnie skorzystałam z tej promocji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pamiętam że kiedyś używałam toników do twarzy z Clean&Clear i były naprawdę świetne! Teraz rzadko kiedy używam toników,ale mam jeden dobry na oku i już na niego poluję:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.

Na pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostały zadane.

Copyright © 2016 Nuttin' But Style , Blogger